Wierzymy, że każdy może
ROZKWITNĄĆ,
będąc dobrym dla siebie, swojej społeczności oraz planety.

NASZA FILOZOFIA

ZDROWY STYL ŻYCIA, KTÓRY WSPOMAGA UMYSŁ, CIAŁO I SKÓRĘ

Wierzymy w holistyczne podejście do piękna, zdrowia i dobrego samopoczucia, w którym patrzy się na człowieka całościowo, aby pomóc mu rozkwitać od wewnątrz i na zewnątrz.

Nasza filozofia dotycząca produktów dostrzega związek między zdrowszym umysłem, silniejszym ciałem i piękniejszą skórą.

W 100% wegańskie i nietestowane na zwierzętach produkty.

Jesteśmy innowacyjni, ponieważ korzystamy ze składników pochodzenia roślinnego, kierując się postępami naukowymi oraz badaniami klinicznymi, tak aby zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. Współpracujemy z ekspertami medycyny holistycznej i naszą społecznością, pracując nad nowymi produktami i szkoleniami.

Zdrowy styl życia oraz Możliwości Biznesowe, które proponujemy, wspierają pozytywne nastawienie, dzięki któremu ludzie i społeczności mogą rozkwitać.

Nasza filozofia dotycząca produktów składa się z czterech kluczowych elementów, które odróżniają nas od konkurencji.

1

SKŁADNIKI POCHODZENIA ROŚLINNEGO

Tworząc formuły naszych produktów, zaczynamy od przemyślanego wyboru odpowiedniego składnika roślinnego, który przynosi wymierne korzyści. Czasem jest to roślina doskonale znana wszystkim, a czasem dokonujemy przełomowych odkryć. W każdym przypadku nasz wybór poparty jest badaniami. Nie ustajemy w wysiłkach, aby uzyskiwać jak najlepsze rezultaty w zrównoważony sposób.

2

WYSOKIE STANDARDY CZYSTOŚCI

Nasze wysokie standardy dotyczące etyki i jakości wynikają z naszych surowych zasad dotyczących składników, które zabraniają nam używania ponad 2000 składników, takich jak: PEG-i, parabeny i ftalany, a także niektóre składniki, które mogą wykazywać alergizujące działanie. Dla zapewnienia przejrzystości oraz aby udowodnić, jak wielką wagę przykładamy do naszego zobowiązania, występujemy do organizacji zewnętrznych o certyfikację naszych produktów.

3

WSPÓŁPRACA Z EKSPERTAMI

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w dziedzinie medycyny integracyjnej oraz holistycznej. Naukowy Komitet Doradczy Arbonne wnosi swoje wskazówki i wiedzę ekspercką do naszego portfolio i szkoleń. Nasza społeczność miłośników zdrowego stylu życia również dzieli się z nami swoim doświadczeniem.

4

BADANIA NAUKOWE

Nasze produkty poddawane są rygorystycznym testom bezpieczeństwa i wydajności. Stale podwyższamy nasze standardy, korzystając z najnowszych osiągnięć w nauce i badaniach naukowych, aby tworzyć formuły zgodne z naszą filozofią dotyczącą produktów. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty sprostają oczekiwaniom i przyniosą widoczne rezultaty.

WARTOŚCI WYZNAWANE PRZEZ MARKĘ

Jako firma i społeczność kierujemy się w naszych wysiłkach trzema kluczowymi wartościami opisanymi poniżej.

WSPARCIE

Opowiadamy się za autentycznością w społeczności, która jest zróżnicowana, serdeczna i sprzyja integracji poprzez system wsparcia.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Poczynając od naszych Możliwości Biznesowych po wybierane przez nas składniki, staramy się postępować w jawny i przejrzysty sposób.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Jako certyfikowana firma typu B Corporation Arbonne bierze odpowiedzialność za swoje działania na rzecz planety dzięki bardziej ekologicznym opakowaniom i odpowiedzialnym działaniom. Staramy się inspirować naszą społeczność do przestrzegania tych samych wartości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
quote-open

Kiedy marzyłem o Arbonne, chciałem, aby było to miejsce, gdzie ludzie mogliby rozkwitać.

Rozkwitaj z Arbonne

Zostań

NIEZALEŻNYM KONSULTANTEM

Zyskaj niezależność! Dziel się wiedzą o Możliwościach Biznesowych i sprzedawaj produkty Arbonne o czystych formułach, aby otrzymywać prowizje oraz nagrody za sprzedaż i korzystać z wyjątkowych ofert.

DOŁĄCZ DO NAS

Typowy uczestnik programu Arbonne w Polsce zarobił od 184 zł do 868 zł w postaci wynagrodzeń i prowizji w 2019 roku. Nagroda Za Sukces VP jest dostępna dla Liderów na poziomie RVP oraz NVP; mniej niż 2% Niezależnych Konsultantów otrzymuje tę nagrodę. Więcej informacji można znaleźć na stronie earnings.arbonne.com.

Zaprezentowane wyniki nie są typowe. Faktyczne rezultaty będą różne w zależności od indywidualnego wysiłku, poświęconego czasu, posiadanych umiejętności i zasobów. Firma Arbonne nie daje żadnych gwarancji w kwestii wynagrodzeń.

Dołącz do programu

DLA KLIENTÓW PREFERENCYJNYCH

Jeśli uwielbiasz skuteczne produkty o czystych formułach, zostań Klientem Preferencyjnym i składaj zamówienia w cenie niższej o 20%! Korzystaj z dodatkowych korzyści, takich jak wysyłka gratis, oferty specjalne oraz nagrody za Twoją lojalność.

DOŁĄCZ DO NAS
Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC