35Anniversary_OurStory_Hdr

„Chciałbym, aby moje prapraprawnuki wiedziały, jakie ideały wyrażałem poprzez Arbonne."
- Petter Mørck, Założyciel Arbonne

PettersGlasses2

Wizja

W 1965 roku Petter kierował działem pielęgnacji skóry i makijażu w firmie w Norwegii. Nie był jednak zadowolony ze swojej pracy, ponieważ wiedział, że wiele produktów zawierało składniki, które nie przynosiły skórze korzyści. Petter podzielił się z żoną swoim marzeniem o stworzeniu innej linii produktów do pielęgnacji skóry. Zanim słowo „ekologia" stało się marketingowym fenomenem, Petter był zwolennikiem działań proekologicznych. Rozmowy, jakie przeprowadził przy kuchennym stole zaowocowały pomysłami, które przelał na papier milimetrowy. W końcu Petter udoskonalił te pomysły i stworzył zasady przewodnie dla dzieła swojego życia:

Opracowywać, tworzyć i sprzedawać produkty pielęgnacyjne do skóry i inne preparaty, które nie będą miały sobie równych pod względem jakości, czystości, bezpieczeństwa i korzyści.

Tworzyć i organizować istotne i ambitne możliwości dla ludzi, którzy szukają wynagrodzenia finansowego, profesjonalnego, społecznego i kulturalnego - wynagordzenia, które będzie najlepsze w branży.

Mieć swój wkład w poprawę środowiska naturalnego, naszej społeczności i kultury w skali lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Zrzeszając niewielką grupę Niezależnych Konsultantów, firma Arbonne opublikowała katalog opisujący 19 produktów. Ideą firmy była promocja produktów opartych na składnikach pochodzenia roślinnego oraz motta: „pure safe beneficial". Petter rozpoczął rewolucję produktową.

Dzisiaj to przedsięwzięcie o zasięgu globalnym przynosi ponad 500 milionów dolarów dochodu i zrzesza ponad 200.000 Niezależnych Konsultantów. Arbonne oferuje produkty do pielęgnacji skóry i włosów, odżywiania, makijażu i kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci. Firma Arbonne działa w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Polsce, i na Nowej Zelandii.

Jedno światło zapala kolejne

Zanim założył Arbonne, Petter pracował w innej firmie zajmującej się sprzedażą bezpośrednią. Wiedział, jaką wartość ma budowanie silnego zespołu, który będzie inspirował inne osoby. Chciał, aby możliwość otwarcia własnego biznesu Arbonne była dla Konsultantów tak transformująca jak produkty Arbonne.

Petter nie uważał, że sukces to tylko dochody. Doceniał każdego Niezależnego Konsulatanta jako jednostkę, przyjaciela, mentora i ucznia. Inspirował ludzi do marzeń o wielkich rzeczach, rozwoju zawodowego i osobistego oraz do częstego świętowania jako zespół i jako rodzina.

Jeśli znalibyście Pettera na początku jego przedsięwzięcia, przekonalibyście się, że jego pasja, uczciwość i pragnienie czynienia dobra były zaraźliwe. Kultura Arbonne ewoluowała w sposób naturalny. Każdy w rodzinie Arbonne czuł się ważny; czuł, że ma wsparcie i siłę, aby osiągnąć swoje cele. W Arbonne sukces oznacza osobistą tranformację.

Petter przemienił swój pomysł w piękną wizję. Podzielił się tą wizją z innymi ludźmi i zainspirował ich do dzielenia się nią z kolejnymi osobami. Transformacja każdej z tych osób wznieci przemianę w kolejnych osobach.

Rozumiemy, dlaczego po ponad 40 latach nadal istniejemy i dlaczego będziemy istnieć przez kolejne lata. To dzięki połączeniu wspaniałych produktów i cudownych ludzi, którzy wspólnie pracują nad polepszeniem siebie i świata.

Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC