Zespół B.E.S.T.

Zespół B.E.S.T. (ang. Business Ethics & Sustainability Team) wspiera Konsultantów Arbonne w postępowaniu zgodnym z Zasadami i Procedurami firmy Arbonne oraz standardami etycznego zachowania wyznaczanymi przez Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej w krajach, w których Konsultanci prowadzą działalność. Skorzystaj z podanych linków, jeśli chcesz, aby Zespół B.E.S.T. zatwierdził Twoje materiały biznesowe lub reklamowe. Możesz również skontaktować się z nami, jeśli masz pytania dotyczące zasad postępowania lub jeśli chcesz zgłosić naruszenie naszych Zasad i Procedur. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość w ciągu 3 do 5 dni roboczych.

ZESPÓŁ B.E.S.T. NA FACEBOOKU

Jeśli poszukujesz użytecznych wskazówek i narzędzi, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu Arbonne, odwiedź nasz profil na Facebooku.

Więcej informacji na temat Zespołu B.E.S.T. znajdziesz na stronie The Source.

ArbonneShipBox_openFashionillustration-UK-png

Kupuj autentyczne produkty Arbonne

Dokonuj zakupów bezpośrednio od Niezależnego Konsultanta Arbonne lub przez stronę arbonne.pl. Firma Arbonne nie może zagwarantować jakości produktów oferowanych za pośrednictwem nieautoryzowanych narzędzi sprzedaży internetowej. Dotyczy to takich serwisów, jak: Amazon, eBay lub inne niezależne strony.

Wskazówki

Promując markę Arbonne, stosuj się do wskazówek Arbonne, aby mieć pewność, że nie łamiesz zasad postępowania.

Niezbędne informacje biznesowe
Wskazówki Zespołu B.E.S.T. dotyczące przedstawiania własnych rekomendacji
Zasady i Procedury

DSA_Screen

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Firma Arbonne oraz jej Konsultanci przestrzegają najwyższych standardów etycznych obowiązujących w branży. Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB). Kodeks Etyczny, którego przestrzegamy, a także informacje dotyczące Procedury Zażaleń PSSB znajdują się poniżej:
Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC