Często zadawane pytania

Informacje o Arbonne

Gdzie i kiedy założono firmę Arbonne?

Arbonne to marka, która narodziła się w Szwajcarii, ale rozwijała w hrabstwie Orange w Kalifornii. Została stworzona w 1980 roku przez Pettera Mørcka, a jej siedziba początkowo znajdowała się w Orem w stanie Utah. Jej założyciel marzył o stworzeniu najwyższej jakości marki, która miałaby szwajcarskie dziedzictwo i dawałaby obietnicę czystych, bezpiecznych i korzystnych produktów.

Gdzie zlokalizowano oddziały Arbonne?

Arbonne jest firmą działającą na globalną skalę, której Biuro Centralne znajduje się w Irvine w Kalifornii, a pozostałe oddziały w: Toronto w prowincji Ontario, Northampton w Wielkiej Brytanii, Sydney w Australii.

Kiedy firma Arbonne rozpoczęła działalność w Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Polsce i innych krajach?

Firma Arbonne rozpoczęła działalność w Kanadzie w 2006 roku, w Australii i Wielkiej Brytanii w 2007 roku, w Polsce w 2014 roku, a w Nowej Zelandii w 2016 roku.

W jakich krajach i w jakich godzinach dostępna jest linia telefoniczna Will Call?

Standardowe godziny otwarcia linii Will Call dla każdego z regionów podane są poniżej. Dodatkowe informacje, w tym te dotyczące godzin pracy w święta, można znaleźć na stronach amerykańskiego i kanadyjskiego Biura Obsługi Klienta.

Irvine Will Call Center
9400 Jeronimo Blvd, Irvine CA 92691
Poniedziałek – piątek: 09:00-18:00 czasu pacyficznego

Greenwood Will Call Center
800 Commerce Parkway West Drive, Greenwood, Indiana 46143
Poniedziałek – piątek: 08:00-18:00 czasu wschodniego

Toronto Will Call / The Counter
7135 Kennedy Road, Mississauga, ON L5S 0A6
Poniedziałek – piątek: 10:00-19:00 czasu wschodniego
Sobota: 10:00-14:00 czasu wschodniego

Calgary Will Call / The Counter
4141 110th Ave. SE, Unit 11, Calgary, Alberta T2C 3B4
Poniedziałek – piątek: 10:00-18:00 czasu górskiego
Sobota: 10:00-14:00 czasu górskiego

Jaki jest numer telefonu do Biura Obsługi Klienta w poszczególnych krajach Arbonne?

Standardowe godziny pracy dla każdego z regionów podane są poniżej. Dodatkowe informacje, w tym te dotyczące godzin pracy w święta, można znaleźć na stronach Biura Obsługi Klienta.

Stany Zjednoczone
1.800.ARBONNE

Standardowe godziny pracy Biura Obsługi Klienta
Poniedziałek – piątek: 06:00-18:00 czasu pacyficznego
Sobota: 06:00-15:00 czasu pacyficznego

Kanada
1.888.ARBONNE

Standardowe godziny pracy Biura Obsługi Klienta
Poniedziałek – piątek: 06:00-18:00 czasu pacyficznego
Sobota: 06:00-15:00 czasu pacyficznego
Francuskojęzyczne Biuro Obsługi Klienta
Poniedziałek – piątek: 08:00-19:00 czasu wschodniego
Sobota: 10:00-14:00 czasu wschodniego
Zamknięcie Miesiąca 08:00-22:00 czasu wschodniego

Australia i Nowa Zelandia
1800 650 760

Standardowe godziny pracy Biura Obsługi Klienta
Poniedziałek – piątek: 06:00-18:00 czasu AEST (Sydney)

Wielka Brytania
0800 977 5721

Standardowe godziny pracy Biura Obsługi Klienta
Poniedziałek, środa, czwartek i piątek: 09:00-18:00 GMT
Wtorek: 10:30-18:00 GMT

Polska
00 800 7060 5060
E-mail: obslugaklienta@arbonne.pl

Standardowe godziny pracy Biura Obsługi Klienta
Poniedziałek, środa, czwartek i piątek: 09:00-18:00
Wtorek: 11:30-18:00

Produkty Arbonne

Czy produkty Arbonne można kupić w sklepach? Czy są one dostępne przez Internet?

Arbonne jest firmą działającą w branży social marketingu, w którym produkty są sprzedawane przez Niezależnych Konsultantów Arbonne na całym świecie. Cała sprzedaż w Arbonne prowadzona jest wyłącznie za pośrednictwem Niezależnych Konsultantów Arbonne. Każdy Niezależny Konsultant Arbonne ma swoją stronę internetową do składania zamówień w sieci, a kupione produkty można przesłać bezpośrednio do Klientów lub Klientów Preferencyjnych. Produkty Arbonne nie są dostępne w sklepach i nie wolno ich sprzedawać za pośrednictwem innych serwisów sprzedażowych, takich jak Amazon czy eBay.

Czym jest program Korzyści dla Klientów Preferencyjnych?

Jeśli zarejestrujesz się za 87 zł rocznie, staniesz się Klientem Preferencyjnym i będziesz korzystać ze zniżki w wysokości 20% przez cały rok. Możesz również uzyskać inne Korzyści, takie jak przesyłka gratis, zestawy ASVP ze zniżką w wysokości 40%, program Arbonne Autoship lub oferta PwP. Aby znaleźć więcej informacji dotyczących programu Korzyści dla Klientów Preferencyjnych, kliknij tutaj.

Jakie są zasady dotyczące zwrotu towarów w Arbonne?

Arbonne gwarantuje swoim Klientom (włączając w to Klientów Preferencyjnych oraz Niezależnych Konsultantów kupujących produkty na własny użytek) 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za wszystkie produkty. Klienci, którzy nie są w pełni usatysfakcjonowani, mogą zwrócić zakupione produkty swojemu Niezależnemu Konsultantowi Arbonne w celu wymiany lub pełnego zwrotu pieniędzy w ciągu 45 dni od daty zakupienia towaru. Aby dowiedzieć się więcej o zasadach dotyczących zwrotu towarów w Arbonne, kliknij tutaj.

Gdzie wytwarzane są produkty Arbonne?

Produkty do pielęgnacji cery oraz ciała produkowane są przede wszystkim w Chatsworth w Kalifornii, w fabryce o powierzchni ok. 18.581 metrów kwadratowych. Zakład ten spełnia wszelkie wymogi amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) i jest przez nią nadzorowany. W przypadku niektórych produktów Arbonne współpracuje również ze światowej klasy producentami. Partnerzy są regularnie sprawdzani i oceniani, by upewnić się, że spełniają surowe wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Dlaczego produkty Arbonne są tak drogie?

Produkty Arbonne tworzone są przy użyciu najlepszych składników pochodzenia roślinnego, a ich formuły są testowane naukowo pod względem czystości, bezpieczeństwa i wydajności. Z tych powodów produkty Arbonne mają ceny typowe dla produktów segmentu premium. Jako Klient Preferencyjny możesz zaoszczędzić 20% od SCD na wszystkich produktach, 40% od SCD, jeśli kupujesz zestawy ASVP, a także możesz korzystać z przesyłki gratis, zdobywać nagrody, otrzymywać produkty gratis oraz uzyskać dostęp do ofert PwP.

Czy produkty Arbonne są bezpieczne?

Tak. Testy bezpieczeństwa przeprowadzane są dla wszystkich produktów Arbonne. Jesteśmy na bieżąco z wynikami najnowszych badań dotyczących substancji chemicznych, by upewnić się, że postępujemy rozsądnie i z należytą ostrożnością.

Czy produkty Arbonne są wegańskie?

Tak. Formuły produktów Arbonne są wegańskie i poddawane certyfikacji przez Towarzystwo Wegańskie (ang. Vegan Society), które jest zarejestrowaną organizacją charytatywną oraz najstarszym tego typu stowarzyszeniem istniejącym na świecie.

Czy produkty Arbonne są bezglutenowe?

Tak. Wszystkie produkty Arbonne są bezglutenowe. Ponad 50 produktów Arbonne uzyskało oficjalne certyfikaty od Organizacji Certyfikacji Produktów Bezglutenowych (ang. Gluten Free Certification Organization, GFCO). Dodatkowo firma Arbonne systematycznie składa wnioski o uzyskanie tego certyfikatu dla kolejnych produktów.

Czy produktów Arbonne można bezpiecznie używać w okresie ciąży?

Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy dany produkt lub składnik jest bezpieczny w przypadku stanu wymagającego opieki lekarskiej (włączając w to alergie, ciążę albo karmienie piersią) lub dla osób przechodzących określone leczenie czy przyjmujących leki na receptę obecnie albo w przyszłości. Należy skorzystać z porady lekarskiej przed rozpoczęciem używania jakiegokolwiek produktu Arbonne w połączeniu z terapią medyczną lub lekami na receptę. Dotyczy to również osób z nadwrażliwością na pewne składniki. Dobrym pomysłem jest pobranie ulotki Poznaj produkt i pokazanie jej swojemu lekarzowi. Ulotka dla każdego produktu znajduje się na stronie arbonne.pl. Pozwoli to lekarzowi sprawdzić listę składników i udzielić porady, uwzględniając specyficzną sytuację danej osoby, dotyczącą tego, czy w danym produkcie znajdują się składniki, których należałoby unikać.

Czy produkty Arbonne są testowane na zwierzętach?

Od swojego powstania w 1980 roku firma Arbonne kieruje się restrykcyjnymi zasadami zakazującymi przeprowadzania badań na zwierzętach. Nasze formuły nigdy nie zawierały produktów pochodzenia zwierzęcego ani ubocznych produktów zwierzęcych. Marka Arbonne została uznana przez PETA, międzynarodową organizację walczącą o prawa zwierząt.

Czy produkty Arbonne są ekologiczne?

Certyfikaty ekologiczne dotyczą sposobów uprawy, w których zakazane jest korzystanie z takich środków jak nawozy sztuczne, pestycydy, środki chwastobójcze, produkty petrochemiczne czy barwniki. Ziarna i inne składniki nie mogą być poddawane modyfikacjom genetycznym, napromieniowaniu ani obróbce za pomocą rozpuszczalników przemysłowych. Jeśli chodzi o produkty ekologiczne, Arbonne rozważnie dobiera składniki formuł, tak aby były łatwo i stale dostępne oraz zrównoważone. Jednakże niektóre ze składników nie są dostępne z certyfikatem ekologicznym. Są to często rośliny dziko rosnące, takie jak australijski eukaliptus. Bazując na tym, Arbonne testuje jakość składników niezależnie od tego, czy posiadają certyfikaty czy też nie, by upewnić się, że spełniają wysokie standardy jakości.

Które produkty Arbonne dają korzystne efekty w przypadku trądziku różowatego, wyprysków, rozstępów lub łuszczycy?

W przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania produktów Arbonne do pielęgnacji skóry lub odżywiania. Dla każdego produktu Arbonne sporządzono ulotkę Poznaj produkt zawierającą listę składników, którą można pobrać ze strony arbonne.pl i przedstawić swojemu lekarzowi.

Czy produkty Arbonne zawierają palmitynian retinylu?

Ponieważ palmitynian retinylu może powodować podrażnienia skóry, pracujemy nad nowymi, ulepszonymi technologiami w zakresie składników. To dotyczy pracy nad systemem dostarczania ich w kapsułkach w celu zwiększenia wydajności dzięki dokładnie ukierunkowanemu uwalnianiu czystego retinolu (witaminy A), by polepszyć wydajność produktu i zmniejszyć potencjalne ryzyko podrażnień skóry.

Czy produkty Arbonne zawierają chemiczne filtry przeciwsłoneczne?

Naszym celem jest opracowanie produktów w taki sposób, by zawierały wyłącznie filtry mineralne (np. tlenek cynku i dwutlenek tytanu). Obecnie w naszych produktach nie stosujemy następujących filtrów chemicznych: oxybenzone (benzophenone-3), sulisobenzone (benzophenone-4), dioxybenzone (benzophenone-8), menthyl anthranilate (antranilan metylu), aminobenzoic acid (kwas p-aminobenzoesowy, PABA), padimate O (ethylhexyl dimethyl paba), cinoxate (cynoksat), phenylbenzimidazole sulfonic acid (kwas 2-fenylenobenzimidazolo-5-sulfonowy) oraz trolamine salicylate. Wiele z tych składników podejrzewa się o powodowanie alergicznego zapalenia skóry, zaburzeń hormonalnych oraz nadwrażliwości na światło.

Jaką rolę odgrywa Lista ZABRONIONYCH SKŁADNIKÓW (ang. NOT ALLOWED List)?

Lista ZABRONIONYCH SKŁADNIKÓW (ang. NOT ALLOWED List™) obejmuje substancje, których Arbonne obecnie nie stosuje podczas opracowywania swoich formuł. Ta lista zmieniała się na przestrzeni lat w zależności od wiedzy zgromadzonej przez specjalistów z naszej branży i społeczność naukową. W Arbonne z ostrożnością pozyskujemy składniki, by spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości. Naszym celem jest ciągły postęp, a wraz z poszerzaniem się naszej wiedzy przyszłe formuły produktów Arbonne będą spełniały surowsze wymagania.

Jakich standardów i wymagań odnoszących się do produktów przestrzega Arbonne?

Przestrzegamy wymagań następujących organizacji i rozporządzeń: amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) | kanadyjskie Ministerstwo Zdrowia: Health Canada | australijskie jednostki rządowe i regulacyjne: Department of Health, NICNAS & Therapeutic Goods Administration (TGA) | nowozelandzkie regulacje: Cosmetic Products Group Standard | brytyjska jednostka rządowa: Food Standards Agency | Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) | australijskie rozporządzenie: National Industrial Chemicals Notification and Assessment Scheme | Międzynarodowe Stowarzyszenie Substancji Zapachowych (IFRA) | Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady dotyczącego produktów kosmetycznych | Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów (REACH) | amerykańskie stowarzyszenie Cosmetic Ingredient Review (CIR) | tajwańska Agencja Żywności i Leków (FDA) | tajwańskie Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej: Ministry of Health & Welfare.

Możliwości Biznesowe Arbonne

Jak mogę zostać Niezależnym Konsultantem Arbonne?

Możesz zostać Niezależnym Konsultantem Arbonne i zacząć zarabiać pieniądze od dzisiaj, korzystając z osobistej strony internetowej zawierającej cyfrowy katalog, który można udostępniać. Będziesz mieć dostęp do darmowych aplikacji pozwalających na zarządzanie swoim biznesem, cyfrowej platformy z materiałami promocyjnymi do udostępniania w mediach społecznościowych, a także do dokumentów z informacjami o produktach oraz biznesie. Wspierać będzie Cię wspaniała społeczność, w której ważne jest to, by pomagać innym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Możliwościach Biznesowych Arbonne.

W jaki sposób Niezależni Konsultanci Arbonne zarabiają pieniądze?

Nasz SuccessPlan oferuje Niezależnym Konsultantom Arbonne cztery sposoby zarabiania:

  1. Prowizje uzyskane przez Niezależnego Konsultanta z jego osobistej sprzedaży produktów na rzecz Klientów (35% od sugerowanej ceny detalicznej) i Klientów Preferencyjnych (15% od sugerowanej ceny detalicznej).
  2. Prowizje uzyskane przez Niezależnego Konsultanta ze sprzedaży dokonanej przez członków jego zespołu.
  3. Program Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz jest dostępny dla Liderów na poziomie Vice President na podstawie sprzedaży dokonanej przez członków ich zespołów.
  4. Premie Pieniężne są przyznawane na każdym poziomie w naszej strukturze na podstawie wyników sprzedażowych uzyskanych przez Niezależnego Konsultanta lub jego zespół.

FIRMA NIE DAJE GWARANCJI W KWESTII DOCHODU, A SUKCES LUB NIEPOWODZENIE KAŻDEGO NIEZALEŻNEGO KONSULTANTA, JAK W PRZYPADKU KAŻDEJ DZIAŁALNOŚCI, ZALEŻY OD JEGO WŁASNYCH UMIEJĘTNOŚCI I OSOBISTEGO WYSIŁKU. DLATEGO REZULTATY OSIĄGANE PRZEZ INNYCH KONSULTANTÓW NIE POWINNY BYĆ TRAKTOWANE JAKO WYZNACZNIK WIELKOŚCI DOCHODU, JAKIEGO NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat SuccessPlanu Arbonne, skontaktuj się ze swoim Konsultantem, odwiedź stronę arbonne.pl albo zadzwoń do Biura Obsługi Klienta pod numer 00 800 7060 5060.

Jak często Arbonne wypłaca prowizje Niezależnym Konsultantom?

Arbonne wypłaca swoim Niezależnym Konsultantom premie pieniężne i prowizje co miesiąc na podstawie SuccessPlanu Arbonne.

Czy Niezależni Konsultanci Arbonne mogą sprzedawać przez strony eBay lub Amazon?

Niezależni Konsultanci Arbonne sprzedają albo za pośrednictwem swojej strony internetowej Arbonne, albo osobiście. Strony podmiotów zewnętrznych, na których rzekomo dokonuje się sprzedaży produktów, nie mają żadnych związków z firmą Arbonne ani nie uzyskały oficjalnego pozwolenia na sprzedaż produktów Arbonne. Produkty sprzedawane za pośrednictwem takich stron są tam tylko przekierowane, przez co mogą być rozcieńczone, przeterminowane, przestarzałe technologicznie bądź podrobione. Ponadto mogły być już wcześniej używane, przez co nie spełniają wymogów bezpieczeństwa. Firma Arbonne nie jest w stanie udzielać żadnych gwarancji w stosunku do takich produktów ani rozpatrywać zwrotów produktów zakupionych za pośrednictwem podmiotu niemającego odpowiedniego zezwolenia, w tym przez eBay i Amazon.

Czy Arbonne jest piramidą finansową?

Arbonne nie jest piramidą finansową. Nasza firma została zbudowana na zasadzie jawności. Sprzeciwiamy się piramidom finansowym i wszelkim oszustwom świadomie wprowadzającym Klientów w błąd. Arbonne International postuluje lepsze sprecyzowanie przepisów federalnych (dotyczy Stanów Zjednoczonych), by lepiej chronić Klientów przed oszustwami, a jednocześnie wspierać rozwój i przejrzystość branży social marketingu.

Co oznacza QV?

Do każdego produktu Arbonne przypisana jest określona liczba punktów QV (ang. Qualifying Volume; Obrót Kwalifikacyjny), których używa się w celu obliczenia, czy Konsultant uzyskał kwalifikację, utrzymał poziom, zdobył możliwość udziału w promocjach na produkty i programach motywacyjnych. Do Pakietów Startowych, Materiałów Biznesowych, Zestawów Próbek oraz niektórych innych produktów w ofercie specjalnej nie jest przypisana wartość QV.

Co oznacza SCD?

Sugerowana Cena Detaliczna (SCD) jest ceną sugerowaną przez firmę Arbonne w zakresie sprzedaży produktów Arbonne na rzecz Klientów. Sprzedaż produktów w SCD pozwala Niezależnym Konsultantom Arbonne na zarobienie prowizji detalicznej.

Co oznacza RV?

RV (ang. Retail Volume; Obrót Detaliczny) oznacza punkty uzyskiwane w wyniku sprzedaży produktów, które stosowane są do obliczania wysokości prowizji. Wszystkie produkty Arbonne mają przypisaną wartość RV, którą Niezależny Konsultant Arbonne uzyskuje poprzez ich sprzedawanie. Do Pakietów Startowych, Materiałów Biznesowych, Zestawów Próbek oraz niektórych produktów w ofercie specjalnej nie jest przypisana wartość RV.

Nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi?

Zaproponuj pytanie

Możliwość poprawienia jakości nie tylko swojego życia, ale i życia wielu ludzi dookoła.
Możliwość poprawienia nie tylko swojego życia, ale i życia wielu ludzi dookoła.