matka i córka pracujące razem na komputerach, trzmające telefony

Obsługa Klienta

Informacje kontaktowe
Infolinia: 00 800 7060 5060
E-mail: obslugaklienta@arbonne.pl

Godziny otwarcia
od poniedziałku do piątku: 9:00–18:00

ArbonneShipBox_openFashionillustration-UK-png

Kupuj autentyczne produkty Arbonne

Dokonuj zakupów bezpośrednio od Niezależnego Konsultanta Arbonne lub przez stronę arbonne.pl. Firma Arbonne nie może zagwarantować jakości produktów oferowanych za pośrednictwem nieautoryzowanych narzędzi sprzedaży internetowej. Dotyczy to takich serwisów, jak: Amazon, eBay lub inne niezależne strony.

Autentyczne produkty Arbonne

Dziękujemy Ci za zainteresowanie naszymi produktami. W Arbonne wyznaczamy sobie wysokie standardy w zakresie jakości produktów i codziennie dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty opracowane z użyciem składników roślinnych, które spełniają nasze rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa. Pamiętaj jednak, że wyłącznie produkty, które zostały zakupione od Niezależnego Konsultanta za pośrednictwem jego osobistej strony internetowej Arbonne lub naszej oficjalnej strony internetowej, spełniają te wysokie standardy. Nie możemy zagwarantować jakości produktów zakupionych w nieautoryzowanych sklepach on-line.

Zasada zerowej tolerancji

Arbonne stosuje zasadę zerowej tolerancji w odniesieniu do sprzedaży produktów Arbonne w serwisie eBay lub Amazon. Firma Arbonne niezwłocznie rozwiąże Umowę Konsultanta Arbonne z każdym Niezależnym Konsultantem, który prowadzi sprzedaż z wykorzystaniem niedozwolonych narzędzi sprzedaży internetowej.

Gdzie kupić autentyczne produkty marki Arbonne?

Produkty Arbonne sprzedawane są za pośrednictwem sieci Niezależnych Konsultantów, a także na naszej oficjalnej stronie internetowej arbonne.pl. Twój Konsultant pomoże Ci wybrać produkty, które odpowiedzą na Twoje potrzeby w zakresie pielęgnacji skóry i dobrego samopoczucia.

Find a Consultant

Znasz Konsultanta?

Skontaktuj się z Konsultantem, aby uzyskać informacje o produktach i Możliwościach Biznesowych Arbonne.

ZNAJDŹ KONSULTANTA
Składaj zamówienia na stronie arbonne.pl

Klienci ceniący sobie wygodę wynikającą z możliwości składania zamówień on-line mogą skorzystać naszej strony internetowej, która umożliwia im dokonywanie zakupów przez konto ich Niezależnego Konsultanta. W przypadku pytań dotyczących wyboru produktów i sposobu ich użycia zachęcamy do kontaktu z Konsultantem Arbonne.

Przestroga dla Konsumenta dotycząca niedozwolonych narzędzi sprzedaży internetowej

Informujemy, że wymienione poniżej serwisy internetowe, które sprzedają produkty Arbonne, w żaden sposób nie są powiązane z naszą firmą i nie posiadają statusu oficjalnych dystrybutorów. Produkty wystawiane na tych stronach aukcyjnych mogą być gorszej jakości, przeterminowane lub skażone. Co więcej, produkty te mogły zostać uprzednio użyte, a ich stosowanie może wiązać się z pewnym ryzykiem. W takich przypadkach firma Arbonne nie jest w stanie dać gwarancji jakości produktu ani autoryzować jego zwrotu.

 • Amazon.com
 • eBay
 • Makeup Alley
 • AliBaba
 • Kijiji
 • Beauty Store Depot
 • Varagesale
 • Gumtree
 • Google Shopping
 • Skincare Korner
 • TaoBao
 • Yahoo Shopping

Zespół B.E.S.T. (Business Ethics & Sustainability Team)

Zespół B.E.S.T. (ang. Business Ethics & Sustainability Team) wspiera Niezależnych Konsultantów Arbonne w przestrzeganiu Zasad i Procedur firmy oraz standardów etycznego zachowania wyznaczanych przez Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej w krajach, w których Konsultanci prowadzą działalność. W drugim rozwijanym menu zaznacz „Pytania dotyczące zasad i procedur”. Możesz również skontaktować się z nami, jeśli posiadasz informacje o nieprawidłowym użyciu twierdzeń dotyczących produktów Arbonne, rozpowszechnianiu danych w zakresie możliwości zarobkowych, które nie są zgodne z Zestawieniem Wynagrodzeń Niezależnych Konsultantów lub jeśli masz pytania dotyczące działań dozwolonych dla Konsultantów Arbonne. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość w ciągu pięciu dni roboczych.

Firma Arbonne oraz jej Konsultanci przestrzegają najwyższych standardów etycznych obowiązujących w branży. Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB). Kodeks Etyczny, którego przestrzegamy, a także informacje dotyczące Procedury Zażaleń PSSB znajdują się tutaj.

Odwiedź nasz profil na Facebooku, jeśli poszukujesz użytecznych wskazówek i narzędzi, które pomogą Ci odnieść sukces.

Arbonne shipping wrapper recyclable packaging

Tabela opłat

Przyłączając się do programu Arbonne Autoship, będziesz otrzymywać automatyczną dostawę wybranych produktów co 30 lub 60 dni. Twoja karta kredytowa zostanie obciążona za poszczególne zamówienie, dopiero gdy zostanie ono wysłane. Bez zobowiązań: możesz anulować zamówienie w dowolnej chwili.

Podczas robienia zakupów na naszej stronie, zanim dodasz wybrany produkt do swojego „Koszyka”, zaznacz pole Dodaj jako produkt w programie Arbonne Autoship.

Gdy dokonasz płatności za zakupy, wybrane przez Ciebie produkty zostaną dodane do nowego zamówienia w programie Arbonne Autoship. Pierwsze zamówienie nie jest uznawane za zamówienie w programie Arbonne Autoship.

Jeśli chcesz wybrać inne produkty, zmienić datę dostawy albo anulować zamówienie, przejdź do sekcji zarządzania programem, która znajduje się na Twoim koncie.

Klienci Preferencyjni mogą znaleźć szczegóły dotyczące programu zamówień z automatyczną wysyłką, w tym regulamin udziału, na naszej stronie internetowej. Arbonne Autoship

Konsultanci Arbonne mogą znaleźć informacje dotyczące roli programu Arbonne Autoship w ich biznesie na stronie The Source. THE SOURCE

Numer Autoryzacji Zwrotu (Return Merchandise Authorisation, RMA)

Aby zwrócić lub wymienić zakupione towary, NALEŻY OTRZYMAĆ Numer Autoryzacji Zwrotu (RMA).

Jeśli chcesz otrzymać numer RMA, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta pod numer 00 800 7060 5060. Zwrócone towary, które nie posiadają numeru RMA zostaną odesłane do nadawcy.

Pobierz formularz RMA

Zasady dotyczące zwrotu towarów
Stany Zjednoczone | Kanada | Australia | Wielka Brytania | Polska | Nowa Zelandia

Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC