matka i córka pracujące razem na komputerach, trzmające telefony
Social Icons

Obsługa Klienta

Informacje kontaktowe
Infolinia: 00 800 121 4980
E-mail: obslugaklienta@arbonne.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek, środa, czwartek i piątek: 9:00–18:00
wtorek: 11:30–18:00

ArbonneShipBox_openFashionillustration-UK-png

Kupuj autentyczne produkty Arbonne

Dokonuj zakupów bezpośrednio od Niezależnego Konsultanta Arbonne lub przez stronę arbonne.pl. Firma Arbonne nie może zagwarantować jakości produktów oferowanych za pośrednictwem nieautoryzowanych narzędzi sprzedaży internetowej. Dotyczy to takich serwisów, jak: Amazon, eBay lub inne niezależne strony.

Business Ethics Standards Team (B.E.S.T.)

Zespół B.E.S.T. (ang. Business Ethics Standards Team) wspiera Niezależnych Konsultantów Arbonne w przestrzeganiu Zasad i Procedur firmy oraz standardów etycznego zachowania wyznaczanych przez Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej w krajach, w których Konsultanci prowadzą działalność. W drugim rozwijanym menu zaznacz „Pytania dotyczące zasad i procedur”. Możesz również skontaktować się z nami, jeśli posiadasz informacje o nieprawidłowym użyciu twierdzeń dotyczących produktów Arbonne, rozpowszechnianiu danych w zakresie możliwości zarobkowych, które nie są zgodne z Zestawieniem Wynagrodzenia Niezależnych Konsultantów lub jeśli masz pytania dotyczące działań dozwolonych dla Konsultantów Arbonne. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość w ciągu 5-7 dni roboczych.

Firma Arbonne oraz jej Konsultanci przestrzegają najwyższych standardów etycznych obowiązujących w branży. Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB). Kodeks Etyczny, którego przestrzegamy, a także informacje dotyczące Procedury Zażaleń PSSB znajdują się tutaj.

Odwiedź nasz profil na Facebooku, jeśli poszukujesz użytecznych wskazówek i narzędzi, które pomogą Ci odnieść sukces.

Przyłączając się do programu Arbonne Autoship, będziesz otrzymywać automatyczną dostawę wybranych produktów co 30 lub 60 dni. Twoja karta kredytowa zostanie obciążona za poszczególne zamówienie, dopiero gdy zostanie ono wysłane. Bez zobowiązań: możesz anulować zamówienie w dowolnej chwili.

Podczas robienia zakupów na naszej stronie, zanim dodasz wybrany produkt do swojego „Koszyka”, zaznacz pole Dodaj jako produkt w programie Arbonne Autoship.

Gdy dokonasz płatności za zakupy, wybrane przez Ciebie produkty zostaną dodane do nowego zamówienia w programie Arbonne Autoship. Pierwsze zamówienie nie jest uznawane za zamówienie w programie Arbonne Autoship.

Jeśli chcesz wybrać inne produkty, zmienić datę dostawy albo anulować zamówienie, przejdź do sekcji zarządzania programem, która znajduje się na Twoim koncie.

Klienci Preferencyjni mogą znaleźć szczegóły dotyczące programu zamówień z automatyczną wysyłką, w tym regulamin udziału, na naszej stronie internetowej. ARBONNE AUTOSHIP

Konsultanci Arbonne mogą znaleźć informacje dotyczące roli programu Arbonne Autoship w ich biznesie na stronie The Source. THE SOURCE

Numer Autoryzacji Zwrotu (Return Merchandise Authorisation, RMA)

Aby zwrócić lub wymienić zakupione towary, NALEŻY OTRZYMAĆ Numer Autoryzacji Zwrotu (RMA).

Jeśli chcesz otrzymać numer RMA, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta pod numer 00 800 121 4980. Zwrócone towary, które nie posiadają numeru RMA zostaną odesłane do nadawcy.

Pobierz formularz RMA

Zasady dotyczące zwrotu towarów
Stany Zjednoczone | Kanada | Australia | Wielka Brytania | Polska | Nowa Zelandia

Możliwość poprawienia jakości nie tylko swojego życia, ale i życia wielu ludzi dookoła.
Możliwość poprawienia nie tylko swojego życia, ale i życia wielu ludzi dookoła.