PL-Save-The-Date--AAC-hero-R1

Zapamiętaj tę datę!

Social Icons

Arbonne Advantage Conference, czyli AAC

Konferencja AAC w Polsce to największe i najważniejsze wydarzenie Arbonne w naszym kraju. To spotkanie, które daje ogromną porcję inspiracji, motywacji i siły do osiągania kolejnych poziomów zarządzania w strukturze naszego biznesu. Podczas tego wydarzenia nagradzamy i wyróżnianym sukcesy najwybitniejszych Liderów, dlatego wszyscy członkowie Twojego zespołu powinni wziąć w nim udział, aby wiwatować wraz z tłumem innych Konsultantów albo odebrać wyróżnienie na scenie! Konferencja AAC to również okazja do nawiązania nowych znajomości, które mogą przerodzić się w długoletnią przyjaźń i współpracę biznesową. Jeśli chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze, nie może Cię tam zabraknąć!

Jeśli poważnie myślisz o biznesie Arbonne, na konferencji trzeba być! Masz szansę poznać firmę i ludzi, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i sercem. Zaczynasz rozumieć, że jesteś częścią ważnej misji, jaką jest pomaganie innym. Energię, wiedzę i inspirację z konferencji zabierzesz do domu, a to przełoży się na lepsze wyniki oraz osobisty sukces – Twój i całego zespołu. Przestajesz myśleć ja, zaczynasz myśleć my!

Wioleta Gierdziejewska | Niezależna Konsultantka Arbonne, Area Manager

Poproś swojego Konsultanta o informacje na temat nadchodzących spotkań typu Discover Arbonne i zacznij kształtować swoją przyszłość.

Możliwość poprawienia jakości nie tylko swojego życia, ale i życia wielu ludzi dookoła.
Możliwość poprawienia nie tylko swojego życia, ale i życia wielu ludzi dookoła.