Zgłoś problem związany z bezpieczeństwem

Data aktualizacji: listopad 2019 r.

W Arbonne traktujemy bezpieczeństwo i prywatność z największą powagą.

Jeśli przeprowadzasz badania dotyczące bezpieczeństwa lub uważasz, że istnieje problem związany z usługami świadczonymi przez Arbonne, wyślij wiadomość na adres: security-disclosure@arbonne.com. W treści wiadomość zawrzyj wszystkie informacje, które uznajesz za istotne, a nasz zespół specjalistów przeanalizuje te dane.

Adres e-mail, z którego wysyłasz do nas wiadomość, zostanie wykorzystany wyłącznie w procesie przetworzenia Twojego zgłoszenia i w przypadku, gdy będziemy chcieli skontaktować się z Tobą w tej sprawie. Uwaga! Jeśli masz konto Arbonne, Twoje ustawienia związane z prywatnością i komunikacją nie zostaną zmienione.

Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC