składniki pochodzenia roślinnego i laboratoryjnego, połączenie natury i nauki
Social Icons

Badania i Rozwój w firmie Arbonne

Firma Arbonne zaczęła swoją działalność od linii składającej się z 19 szwajcarskich produktów do pielęgnacji skóry opracowanych w Instytucie Badań i Rozwoju firmy Arbonne (Arbonne Institute of Research and Development - AIRD). Przez lata asortyment produktów stale się zwiększał i obecnie obejmuje produkty do aromaterapii, kosmetyki, produkty odżywcze i wiele innych.

Chociaż obecnie Arbonne jest firmą o zasięgu globalnym, nadal jesteśmy dumni ze swojego szwajcarskiego dziedzictwa i stale szukamy najlepszych składników w różnych częściach świata. Wraz z rozwojem naszej firmy rozrósł się również nasz dział rozwoju produktów.

Dr. Peter Matravers pracujący w Laboratoriach Badań i Rozwoju Arbonne

Laboratoria Badawczo-Rozwojowe firmy Arbonne (Arbonne Research and Development Laboratories - ARDL)

W tym nowoczesnym obiekcie o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych, znajdującym się w centrali Arbonne w Irvine w stanie Kalifornia, chemicy firmy Arbonne tworzą prototypy produktów i testują formuły pod kątem stabilności i skuteczności oraz przeprowadzają badania sensoryczne na wczesnym etapie procesu rozwoju produktu. Utalentowane i zróżnicowane grono chemików, doświadczonych naukowców i ekspertów w opracowywaniu formuł kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz produktów odżywczych, pracuje pod okiem doktora Petera Matraversa, Starszego Wiceprezesa ds. Rozwoju Produktów, oraz pod kierownictwem Michaela D'Arminio, Starszego Wiceprezesa i Głównego Dyrektora Kreatywnego.

Produkty firmy Arbonne są produktami światowej klasy, tworzonymi dzięki specjalistycznej wiedzy, nowoczesnych technologii oraz niezrównanych składników.

Dr Peter Matravers dołączył do rodziny Arbonne w 2008 roku i zajmuje stanowisko Starszego Wiceprezesa ds. Rozwoju Produktów. Peter jest doktorem farmacji. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Między innymi przez 13 lat był Wiceprezesem ds. Badań i Rozwoju w firmie Aveda, a także przez osiem lat pracował w firmie Neutrogena. Peter posiada kilka krajowych i międzynarodowych patentów. Korzysta z najnowszej technologii, łącząc zachodnią naukę z elementami chińskiej i ajurwedyjskiej wiedzy, aby tworzyć skuteczne produkty. Peter posiada bogate zaplecze kulturowe, które wyrasta z mądrości ludzi żyjących w bliskości z naturą, ale zdobył wykształcenie w dziedzinie biologii, biochemii oraz inżynierii medycznej. Peter tworzy produkty Arbonne, czerpiąc z tych dwóch światów i korzystając z tego, co nauka i natura mają najlepszego do zaoferowania.

pure safe beneficial

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Możliwość poprawienia jakości nie tylko swojego życia, ale i życia wielu ludzi dookoła.
Możliwość poprawienia nie tylko swojego życia, ale i życia wielu ludzi dookoła.