Słowo Arbonne znaczy piękne drzewo
botanical-skincare
OD 1980

Pomysł, aby stworzyć produkty do pielęgnacji skóry o nieporównywalnej jakości i skuteczności zrodził się w 1975 roku, gdy jeden człowiek — Petter Mørck, wraz z grupą znakomitych biochemików, biologów oraz zielarzy, spełnił swoje marzenie i założył firmę Arbonne.

Produkty pielęgnacyjne Arbonne, które zawierają składniki roślinne, stały się rzeczywistością w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie produkty Arbonne znane są na całym świecie dzięki sieci Konsultantów Arbonne. Linie produktów, tworzone wciąż według tych samych, założycielskich zasad, znacznie się rozszerzyły i obejmują teraz produkty do pielęgnacji ciała od wewnątrz i na zewnątrz. Produkty Arbonne nie mają sobie równych pod względem jakości, bezpieczeństwa, wartości, korzyści oraz rezultatów.

W Arbonne wspaniałe jest to, że oprócz tworzenia znakomitych produktów firma zrzesza wspaniałych ludzi. Rodzina Arbonne składa się z tysięcy osób, które pracują, aby spełnić własne marzenia. Promocje, nagrody, wycieczki, atrakcyjny plan wynagradzania zwany SuccessPlanem oraz wspaniałe produkty sprawiają, że firma Arbonne oferuje niepowtarzalne możliwości, które pomagają spełniać marzenia.

forst-path

Zrównoważona droga przed nami. Ludzie. Planeta. Produkty.

W Arbonne podjęliśmy działania proekologiczne w 1980 roku i nigdy ich nie zaprzestaniemy. Od składników pochodzenia roślinnego do postępów w dziedzinie ekologii – szacunek dla przyrody ma nierozerwalny związek z tym, kim jesteśmy i jak chcemy się rozwijać.

ZAANGAŻOWANIE ARBONNE W ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ NA ŚWIECIE

Ludzie, Planeta, Produkty

1980–2018

Firma Arbonne stanęła na czele zielonej inicjatywy już w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych.

Od 38 lat dochowujemy wierności naszej filozofii „pure safe beneficial”, starając się wywrzeć jak najmniejszy wpływ na środowisko. Chcemy osiągnąć doskonałość pod względem działań proekologicznych. Zielona inicjatywa nie jest celem – to ciągła droga. Jesteśmy dumni z postępu, jakiego dokonaliśmy i dążymy do spełnienia jeszcze wspanialszych zobowiązań związanych ze zrównoważonym rozwojem, które wspierają ludzi, naszą planetę i nasze produkty.

NASZE NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA

38 lat opracowywania roślinnych, wegańskich i nietestowanych na zwierzętach formuł

Farby drukarskie na bazie soi i surowce wtórne posiadające certyfikat FSC

Opakowania produktów nadające się do powtórnego przetworzenia

Kartony wykonane z surowców wtórnych i nadające się do powtórnego przetworzenia

Ekologiczne akcesoria dostępne w sklepie internetowym Arbonne Boutique

Instalacja maszyn Force Energy, które wspomagają wydajność i redukcję energii w zakładach

Ograniczenie zużycia wody o 67% podczas produkcji każdej partii produktów w latach 2013-2016

Udział w inicjatywie Science Based Targets (SBTs), by sprostać ogólnoświatowym standardom dotyczącym zmniejszenia emisji dwutlenku węgla

Przynależność do Okrągłego Stołu ds. Zrównoważonej Produkcji Oleju Palmowego (ang. Roundtable on Sustainable Palm Oil, RSPO)

Dołączenie do projektu Global Compact zainicjowanego przez ONZ, który zrzesza firmy zaangażowane w zrównoważony rozwój i odpowiedzialne społecznie zasady oraz praktyki

Zrównoważona droga przed nami

Arbonne – zrównoważone surowce
Firma Arbonne została członkiem Okrągłego Stołu ds. Zrównoważonej Produkcji Oleju Palmowego (ang. Roundtable on Sustainable Palm Oil, RSPO) w 2016 roku, aby podkreślić swoje zaangażowanie w misję pozyskiwania oleju palmowego w zrównoważonym procesie. Dodatkowo pozyskujemy i stosujemy inne, bardziej zrównoważone składniki (jak masło shea uzyskane w zrównoważonym procesie) oraz podejmujemy dodatkowe działania w tym zakresie.

Arbonne – zero odpadów
Na przestrzeni lat firma Arbonne zrobiła znaczny postęp w zakresie zwiększenia ilość odpadów poddawanych recyklingowi, co pomaga zmniejszyć ilość śmieci, które trafiają na wysypiska. Biuro Centralne Arbonne w Irvine w stanie Kalifornia osiągnęło cel „Zero Waste”, zwiększając ilość odpadów oddawanych do recyklingu do ponad 97%, a nasze oddziały w pozostałych krajach wykonały to zadanie w około 75% i starają się osiągnąć cel „Zero Waste” w 2018 roku.

Arbonne członkiem projektu Global Compact ONZ
Arbonne z dumą wspiera projekt Global Compact zainicjowany przez ONZ, dołączając do prawie 10.000 przedsiębiorstw z całego świata, które są zaangażowane w zrównoważone i odpowiedzialne społecznie zasady oraz praktyki. Ma to szczególne znaczenie, gdyż firma Arbonne jest jednym z zaledwie dwóch członków amerykańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej DSA, które biorą udział w programie Global Compact ONZ.

Projekt Global Compact został zainicjowany przez ONZ w 1999 roku i jest największym, globalnym sygnatariuszem ogólnie zaakceptowanych zasad i celów związanych ze zrównoważonym rozwojem. Projekt Global Compact ONZ pomaga firmom prowadzić biznes w odpowiedzialny sposób, ujednolicając ich strategie i działania z Dziesięcioma Zasadami dotyczącymi praw człowieka, pracy, środowiska i przeciwdziałania korupcji. Program ten również zachęca swoich członków do wyznaczania celów o szerszym zasięgu społecznym i związanych ze zrównoważonym rozwojem.

//www.unglobalcompact.org/what-is-gc/participants/128551

Zrównoważona droga przed nami. Ludzie. Planeta. Produkty.

Głównym elementem misji firmy Arbonne jest stałe zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Chcemy przyczynić się do stworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości, dokonania pozytywnych zmian i wywarcia jak najmniejszego wpływu na środowisko.

pure safe beneficial

Wierzymy w tę filozofię. Żyjemy zgodnie z nią. Wyznajemy to motto już od ponad 36 lat, stale udoskonalając i wciąż od nowa oceniając zasady, według których postępujemy i składniki, których używamy.
Dowiedz się więcej o naszej filozofii dotyczącej składników
Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC