Konsultanci Arbonne - wielokulturowa i wieloetniczna grupa ludzi, młodzi, starzy, mężczyźni i kobiety

Network marketing... To przychodzi naturalnie.

Przeczytałaś dobrą książkę? Odkryłeś świetną restaurację? Trafiłaś na niesamowitą wyprzedaż butów? To zupełnie naturalne, że chcesz powiedzieć o tym innym. Dzielenie się entuzjastyczną opinią o produktach Arbonne może być źródłem skutecznej sprzedaży i pomyślnej działalności.

Podstawą sukcesu jest tworzenie relacji w ramach sieci klientów, którzy będą kupować produkty Arbonne, a także uczenie innych, aby działali w ten sam sposób. Doceniamy siłę sieci powiązań oraz mamy narzędzia i doświadczenie, aby wesprzeć Cię w ich budowaniu. Przeciętni ludzie tworzą firmy – niezwykli ludzie tworzą sieci współpracy. My pomożemy Ci dołączyć do niezwykłych ludzi.

Dlaczego network marketing w Arbonne?

Korzyści dla Ciebie

Tradycyjni sprzedawcy wydają na reklamy i promocje około 25–30% z każdego dolara przeznaczonego na cele sprzedażowe. W ramach marketingu sieciowego te same środki wykorzystywane są do wynagradzania konsultantów za sprzedaż produktów i rozwijanie sieci osób, które będą działać podobnie.

Etyka biznesowa

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszego modelu biznesowego. Stoimy na stanowisku, że rozwijanie własnej działalności musi odbywać się w oparciu o najwyższej jakości produkty, bezkonkurencyjną obsługę klienta oraz przestrzeganie surowych reguł Kodeksu Etycznego według Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (ang. Direct Selling Association).

Zaufaj nam

Jesteśmy po to, by Cię wspierać. Masz do dyspozycji silną, rozbudowaną infrastrukturę dostępną w dowolnym momencie. Dzięki temu staniesz się przedsiębiorcą bez większych nakładów finansowych i wymaganych minimalnych zamówień. Jeśli jednak stwierdzisz, że Arbonne nie jest dla Ciebie, zwrócimy Ci koszty wszystkich niesprzedanych produktów zakupionych w ostatnim roku.

Pełna jawność

W Arbonne nie mamy nic do ukrycia. Klienci mają łatwy dostęp do listy składników, wyników badań klinicznych, zalet produktów i innych informacji o produktach. Dokładnie wyjaśniamy sposób naszego działania i przekazujemy szczegółowe zestawienia z wynikami sprzedaży każdego konsultanta oraz informacjami, ile czasu i wysiłku potrzeba na osiągnięcie każdego poziomu sprzedaży.

kobieta biegnąca przez pole, trzymjąca balony

Network marketing to...

  • wymagająca, ale i dochodowa działalność, w ramach której jesteś też mentorem dla swojego zespołu
  • szansa na świetne dochody i zwiększenie poczucia własnej wartości oraz rozwinięcie zdolności przywódczych
  • sposób na życie, w którym to Ty decydujesz, kiedy, jak i z kim chcesz pracować

Network marketing to nie...

  • obietnica bogactwa bez pracy
  • oszustwo, w ramach którego ponosisz koszty, nie otrzymując nic w zamian
  • sposób na łatwe i szybkie wzbogacenie się

Arbonne pomoże Ci wykorzystać bieżące trendy

kobieta i mężczyzna na rowerach, podczas ćwiczeń
Zdrowie i uroda

Klienci w coraz większym stopniu przykładają wagę do zdrowego stylu życia. Szukają produktów, które pozwolą im czuć się świetnie bez względu na wiek.

matka i córka pracujące razem na komputerach, trzmające telefony
Media społecznościowe i technologia

Media społecznościowe umożliwiają kontakt ludziom z całego świata - pozwalają na wymianę pomysłów i sugestii. Rozwiązania technologiczne pomagają nam prowadzić działalność przez Internet i docierać do każdego zakątka globu z dowolnego miejsca.

szczęśliwa rodzina z małym chłopcem, spędzająca wspólnie czas
Rodzina i elastyczność

We współczesnym świecie ludzie chcą spędzać więcej czasu ze swoimi najbliższymi, pielęgnować relacje z innymi, rozwijać zainteresowania i jednocześnie robić karierę zawodową. Ich zdaniem praca w biurze na pełny etat to przeżytek.

Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC