Niezależni Konsultanci Arbonne - mężczyźni, kobiety, rodziny, w różnym wieku i z różnych grup etnicznych

Jak często masz okazję jednocześnie zarabiać, zmieniać świat na lepsze, dobrze się bawić i to wszystko na własnych warukach?

Wyobraź sobie wolność, która pozwoli Ci wieść życie, o jakim zawsze marzyłeś, a którą możesz zdobyć, otwierając własną, odnoszącą sukcesy firmę. Na tym właśnie polega magia naszego modelu biznesowego. Wielu naszych Niezależnych Konsultantów właśnie tak zrobiło i odmieniło swoją pracę, swoje życie i... samych siebie. Pozwoliło im to osiągnąć większą równowagę między życiem zawodowym i prywatnym, ponieważ sami decydują o tym, kiedy pracują, a kiedy mają czas dla siebie i dla rodziny. Dzięki pomocy naszych liderów, odpowiednim narzędziom i włożonej pracy Ty też możesz to osiągnąć.

Zakładając własny biznes Arbonne, otrzymujesz następujące korzyści...

Wysokiej jakości produkty
Czyste formuły kosmetyków do pielęgnacji skóry i produkty spożywcze wzbogacone składnikami roślinnymi, które przynoszą prawdziwe korzyści dla pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.

Elastyczne godziny pracy
To Ty decydujesz, kiedy i gdzie pracujesz.

Hours

Narzędzia internetowe
Bogate zasoby materiałów i narzędzi do promocji biznesu oraz sprzedaży produktów w mediach społecznościowych.

Community

Nadzwyczajna społeczność
Dostęp do narzędzi i wsparcie ze strony Liderów, co pomoże Ci rozwinąć biznes.

Atrakcyjny Plan Wynagradzania
Nasz atrakcyjny Pan Wynagradzania oferuje Niezależnym Konsultantom cztery sposoby zarabiania.

Opportunity

Wyjątkowe możliwości
Wiedź wyjątkowe życie i pomóż innym zrobić to samo.

Do tej pory polscy Konsultanci korzystali ze stałej opłaty za przesyłkę bez minimalnego progu wielkości lub wartości zamówienia! Od 1 grudnia 2018 roku mogą również skorzystać z PRZESYŁKI GRATIS* i oszczędzić, jeśli złożą kwalifikujące się zamówienie o wartości większej niż 500 QV!

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z treścią ulotki.

W jaki sposób firma Arbonne zmieniła Twoje życie?

Niezależni Konsultanci Arbonne, którzy występują w tych nagraniach, osiągnęli poziom: Executive Area Manager, Regional Vice President lub National Vice President. Średnia liczba aktywnych Niezależnych Konsultantów Arbonne, którzy osiągnęli te poziomy oraz średnie wynagrodzenie są szczegółowo opisane w Zestawieniu Wynagrodzenia Niezależnych Konsultantów (ICCS) dostępnym na oficjalnej stronie internetowej Arbonne.

Wypowiedzi te służą jako przykłady i nie powinny być traktowane jako przewidywania finansowe. Wyniki osiągane przez Niezależnych Konsultantów, którzy występują w tych nagraniach nie są typowymi osiągnięciami. Dlatego nie powinny być traktowane przez potencjalnych lub obecnych Niezależnych Konsultantów jako wyznacznik możliwych czy spodziewanych dochodów. Rzeczywiste wyniki każdego Niezależnego Konsultanta zależą od osobistego wysiłku, poświęconego czasu, umiejętności oraz zaradności, dlatego będą się od siebie różniły. Firma Arbonne nie daje żadnych gwarancji w kwestii dochodu. Arbonne jest firmą zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą produktów i zachęca osoby zainteresowane współpracą do używania tych produktów zanim zostaną Niezależnymi Konsultantami Arbonne.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC