składniki pochodzenia roślinnego i laboratoryjnego, połączenie natury i nauki

Badania i rozwój w firmie Arbonne

Produkty Arbonne opracowywane są przez zróżnicowany i utalentowany zespół specjalistów ds. rozwoju produktu, chemików, naukowców o wieloletnim doświadczeniu oraz innych ekspertów zajmujących się tworzeniem produktów do pielęgnacji skóry, higieny osobistej, makijażu oraz odżywiania.

Dzięki połączeniu najkorzystniejszych składników pochodzenia roślinnego z zasadami zielonej chemii tworzymy nasze produkty, kierując się rzetelnością, wiedzą ekspercką i innowacyjnością. Działamy w sposób odpowiedzialny, równocześnie dbając o Ziemię. Nasze procedury bezpieczeństwa stosujemy już w momencie przeprowadzania szeroko zakrojonych badań dotyczących składników i opracowywania formuł w warunkach laboratoryjnych, na każdym etapie dbając o ich spójność. Dział Kontroli Jakości firmy Arbonne dokłada wszelkich starań, by produkty spełniały wymogi regulacji branżowych, jak również rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa Arbonne.

Naukowy Komitet Doradczy Arbonne

Aby podkreślić nasze zobowiązanie na rzecz jakości, rzetelności badań i zdrowego stylu życia, stworzyliśmy Naukowy Komitet Doradczy firmy Arbonne. W skład Naukowego Komitetu Doradczego wchodzą czołowi specjaliści w dziedzinie nauki, medycyny, zdrowia, dobrego samopoczucia i odżywiania.

Nasz Komitet Doradczy wspiera wizję i przekaz firmy Arbonne, zapewniając pogłębione spojrzenie na kwestie rozwoju, zastosowania i oceny zarówno naszych produktów, jak i materiałów informacyjnych adresowanych do naszych klientów, firmy i społeczności. Członkowie Komitetu Doradczego angażują się bezpośrednio w proces badań i rozwoju produktów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC