Host_Rewards-banner
35Years_Logo_POLISH

Przyjaciele, produkty, rabaty i dobra zabawa!

Program Host Rewards

Zostając Gospodarzem Prezentacji Arbonne, masz szansę na zdobycie wyjątkowych prezentów. Wystarczy, że zgromadzisz znajomych, którzy będą chcieli zapoznać się z marką Arbonne i naszymi produktami opartymi na składnikach roślinnych. Poznawanie i kupowanie produktów Arbonne® może być dobrą zabawą dla Ciebie i Twoich znajomych. Dodatkowo im większe zakupy zrobią Twoi goście, tym więcej prezentów zdobędziesz jako Gospodarz

Prezentacja Grupowa jest wydarzeniem towarzyskim! Możesz zaplanować imprezę poświęconą pielęgnacji i relaksowi, na której Ty oraz Twoi przyjaciele będziecie mogli spokojnie porozmawiać. Możesz zorganizować niedzielne spotkanie, wyjście na kawę z grupą znajomych lub prezentację dla współpracowników w czasie lunchu.

Na potrzeby prezentacji możesz wykorzystać udostępniane przez nas materiały zawierające porady na temat pielęgnacji skóry, kosmetyków, odżywiania i wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetycznych, które będą dostosowane do zainteresowań Twojej grupy. Co więcej zanim Twoi goście podejmą decyzję o kupnie produktów Arbonne®, będą mogli wypróbować te prezentowane przez Ciebie.

Poproś swojego Niezależnego Konsultanta Arbonne o przedstawienie dodatkowych pomysłów na Prezentacje Grupowe.

Nie zapominajmy o nagrodach!

Uwielbiamy naszych Gospodarzy i doceniamy to, że na poprowadzenie Prezentacji poświęcają wiele czasu i wysiłku. Chcąc im podziękować, oferujemy naszym Gospodarzom atrakcyjne nagrody, w tym produkty Arbonne gratis oraz wyjątkowe zniżki za Prezentacje, które spełniły określone wymagania.
W ramach uzyskanych prezentów możesz zamówić nowe produkty Arbonne®, które chcesz wypróbować albo wybrać te, które już znasz i lubisz – wybór należy do Ciebie. Gospodarze Prezentacji Arbonne są nagradzani na trzy sposoby na podstawie całkowitej liczby punktów QV (Qualifying Volume, Obrót Kwalifikacyjny) przyznawanej za Prezentację Grupową i co najmniej trzy zamówienia.

Oto szczegóły…

Łączna wartość QV Prezentacji Grupowej 150-249 250-499 500-749 750-999 1000-1249 Ponad 1250
Bezpłatny produkt Tak
Produkty o wartości 460 zł (SCD) za 110 zł Produkty o wartości 460 zł za 110 zł Produkty o wartości 920 zł za 220 zł Produkty o wartości 1380 zł za 330 zł Produkty o wartości 1840 zł za 440 zł Produkty o wartości 2300 zł za 550 zł
Bezpłatna dostawa zamówienia Gospodarza Tak

UWAGA: GOSPODARZ, KTÓRY PRZEKROCZY PRÓG 1250 QV NIE OTRZYMA WIĘKSZEJ ILOŚCI KORZYŚCI, NIŻ MAKSYMALNA LICZBA PODANA W POWYŻSZEJ TABELI

**Oferta dotyczy wyłącznie Klientów Preferencyjnych i Klientów.

Chcesz zostać Gospodarzem?

Host Rewards. Program korzyści dla Gospodarzy Prezentacji Arbonne
Postanowienia

Aby Gospodarz zakwalifikował się do otrzymania prezentów w ramach tego programu, muszą zostać złożone co najmniej trzy zamówienia z unikatowymi Numerami Identyfikacyjnymi Arbonne (Klienta, Klienta Preferencyjnego lub Konsultanta). Gospodarz może uzyskać maksymalną liczbę prezentów za zgromadzenie co najmniej 1250 punktów QV.

Oferta Stwórz Własny Zestaw ASVP nie jest dostępna w Programie Host Rewards. Zamówienia gości muszą zostać złożone w ciągu siedmiu dni od daty Prezentacji Grupowej.

W programie Host Rewards obowiązują standardowe ceny produktów. Program nie łączy się z innymi ofertami na produkty, jak Purchase with Purchase, Produkt Gratis dla Nowego Konsultanta. W ramach programu nie można kupować produktów o zredukowanej wartości QV.

Prezenty dla Gospodarzy należy odebrać w ramach jednego zamówienia w ciągu 14 dni od daty Prezentacji Grupowej. Niewykorzystane prezenty dla Gospodarzy przepadają i nie będzie można ich odebrać w późniejszym terminie.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Do każdego zamówienia złożonego podczas Prezentacji Grupowej ma zastosowanie stała opłata za przesyłkę w wysokości 22 zł. Jeśli łączna liczba QV zgromadzonych podczas Prezentacji Grupowej wynosi 500 QV lub więcej, Gospodarz będzie miał prawo do bezpłatnej wysyłki produktów wybranych w ramach Programu Host Rewards (nie dotyczy Gospodarza, który jest Konsultantem).

Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
WARUNKI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | NASZ ŁAŃCUCH DOSTAW | bezpieczeństwo |

© 2020 ARBONNE INTERNATIONAL, LLC